Evde Yara Tedavisi ile Yaralarınızdan Kurtulun

Evde Yara Tedavisi ile Yaralarınızdan Kurtulun

Evde Yara Tedavisi

Evde Yara Tedavisi ve evde yara bakımı hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman profesyonel ekibimizle yanınızdayız. Ekibimizde yara bakımı alanında uzman deneyimli sağlık profesyonelleri (doktor ve hemşire) hizmet vermektedir. İhtiyacı olan hastamız evinde Uzman Yara Bakım Hemşiresi doktor ve hemşire tarafından ziyaret edilip, hasta ve yara değerlendirilerek etkin etkili yara bakım uygulanmaktadır.

Takibimiz altında olan hasta ve bakımı ile ilgilenen bireylere 7/24 telefonla danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Uzman ekip tarafından, zamanında etkin etkili yara bakımı yapılırsa! İyileşmeyen yara yoktur.

Yara tedavisi hakkında detaylı bilgiler

Tedavi hakkında gerekli sunumlar

Hastalarımızın yara iyileşme aşamaları

Yara Nedir

Yara, fiziksel veya kimyasal bir etkenin vücut bütünlüğünü bozacak şekilde oluşturduğu her türlü hasara denir.

Biyolojik, fiziksel ve kimyasal nedenlerle deri ya da mukoz membran bütünlüğünün bozulması, tahrip olması, dokuların kesilmesi sonucu, dokuların fizyolojik özelliklerinin geçici veya tamamen kaybolmasına yara adı verilir.

Bizi Arayınız;

0505 310 55 37

0505 395 52 52

Yatak Yarası Nedir?

Her hangi bir nedenle hareket kısıtlığı olan(depresyon, aşırı kilo vb gibi..) kişiler ve hastalarda (komada , felç geçirmiş hastalar, son dönem kanser hastaları)uzun süre yatmaya bağlı oluşan yaralara yatak yarası diğer adı ile basınç yarası diyoruz. Yatak yaraları iyi bir hasta bakımı ve cilt bakımı ile önlenebilir.

Yara oluşmuş ise profesyonel evde yara tedavisi ile iyileşebilir.Yatak aralarını önlemek çok daha kolaydır.

Pozisyon verilmesi( hastanın sağ, sol yan eğer yatabiliyorsa yüzükoyun yatırılması) çok önemlidir. Bol proteinli yeterli ve dengeli beslenmesi hem yara oluşmaması için, hem de açılmış yaraların hızla kapanması için çok önemlidir. Cilt temizliği ve bakımı özenle yapılmalıdır.

Cilt çok kuru olmamalı, ıslak ta kalmamalıdır. Yatağa bağımlı hasta günde bir defa cilt bütünlüğü ve yatak yarası oluşma riskine karşı değerlendirilmelidir.

Kızarıklık başladığı anda mutlaka önlem alınmalıdır. Kızarıklık aşamasında müdahale dilmez ise çok daha ileri yaralar oluşabilir.Daha fazla bilgi, eğitim ve bakım hizmeti almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yatak Yarası Nasıl Önlenir ?

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi

Evde yara tedavisi

Her türlü yaranızın tedavisi ve evde yara tedavisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Verdiğimiz hizmet kapsamında gizliliğe son derece önem veriyoruz. Mahremiyetinizi korumak adına bizimle paylaşmak zorunda kaldığınız tüm sorunlarınızı üçüncü kişilere açıklamıyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×