Hasta Yorumları

Comments (258)

 • Elif cevap

  Eşim 3 ay önce ameliyat sonucu belden aşağı felç geçirdi ve hastanede yatarken 3.evre bası yarası oluştu,kremlerle toparlamaya çalıştılar fakat hiçbir düzelme olmadı birçok yere gösterdik ama yine krem verip tedavisine devam ettirdiler.Bende bu sırada internette araştırma yaparken halime hanım karşıma çıktı gerek hasta yorumları gerek paylaşılan resimler beni ikna etti şansımı denemek istedim ulaştım halime hanıma.Sağolsun hemen dönüş yaptı ve bize telefonda bile hemen yardımcı oldu hemen kocaeliden istanbula merkezine gittik.Okadar içten ve samimi ki tedavisi başlamadan bile moral olarak verdiği güç bize yetti,modern sistemle yaramızın bakımını yaptı ve sonrası için gerekli bilgileri aktardı şimdi 15 gün olmasına rağmen eşimin yarası baya toparladı ve hala resim gönderip takibini yapıyoruz.Iyiki karşımıza çıkmış bizim gibi mağdur olan herkese tavsiyemdir hiç düşünmeden gidin derim,iyiki iyiki Halime hanım🤲❤🥰

  9 Mayıs 2023 , 21:38
 • Vedat cevap

  Annemin kalın bağırsağı dışardaydi bir hortum takmışlardı o hortum çıktı bağırsak koptu sandım korktum halime hanıma danıştım sağolsun detaylı bir şekilde herşeyi anlatti bunun gibi sorunu olan herkes halime hanıma mutlaka ulaşmaları gerekiyor kendisi bu konularda mukkemel bir bilgiye sahip kendisi sağolsun var olsun

  9 Mayıs 2023 , 21:37
 • Ayşe cevap

  Halime Hanım’ı ileostomi sorunumuz için aradık. Günde 3 kez torba değiştirmek zorunda kalıyorduk torba sürekli yandan akıtıyordu ve yara olmuştu etrafı. Halime Hanım’ın evde bakımından sonra problemi kosa süre içinde çözdük. Yara konusunda gerçekten çok tecrübeli

  9 Mayıs 2023 , 21:37
 • Serpil Gökçe cevap

  Annemiz iki sene yatağa bağlı bir yaşam sürdü.Bu arada oluşan yatak yaralarını Halime hanımın sayesinde hep düzelttik.Kibarlığı ve ilgisi ile mükemmel bir insan.İşine olan hakimiyeti takdir edilecek düzeyde.Aynı sıkıntıları yaşayan tüm hasta yakınlarına tavsiye ederiz.İyiki kendisini tanımışız🙏🙏🙏

  9 Mayıs 2023 , 21:36
 • Handan Hanım Tiftik cevap

  Ablamın yatak yarası oluşunca büyük bir panikle çareler ararken buldum Halime hanım sizi. Çoğu kişi zor bu yara geçmez derken sizin tedavi yönteminiz ile 3 ay kadar kısa bir sürede yara kapandı. İlginiz alakanız tecrübeniz ve işinize gösterdiğiniz hassasiyet ve sahiplenmeniz taktire şayan. Allahım yolunuzu açık eylesin. Dilerim yatak yarasından muzdarip daha nice hastaya ulaşmanız nasip olsun . Çok çok teşekkür ederiz Halime hanım 🙏❤️🥰🌹🧿

  9 Mayıs 2023 , 21:36
 • Volkan Çetin cevap

  Merhaba, Sol ayak bileğim aşil tendom kopması sonrası ameliyat oldum ve ameliyatımın ardından enfeksiyon kaparak kapanan dikiş bölgesi enfeksiyonun yarattığı olumsuz etki ile açık bir yaraya dönüştü zorlu süreçte yanımda olan Halime hanım sayesinde 2.5 ay gibi süre de açılan ameliyat bölgesini daha iyi bir hale gelmesini ve kapanmasını sağladık. Hasta takip , ilgi , çözüm odaklı yaklaşımı ve başarı oranı ile sağlığımı geri kazanmaya vesile Olan kendisine çok teşekkür ederim.

  9 Mayıs 2023 , 21:36
 • Dr.Sevinç cevap

  Yara bakımı ve takibi konusunda alanında muazzam bir uzman. Güncel literatür takibi ve cerrahlarla yakından iş birliyi içinde hasta yara bakımında kısa sürede, hızlı ivme kat ettik. İnce yaplsı, insanlığı ve meslek aşkı bir başka.Teşekkürler Halime hanım.

  9 Mayıs 2023 , 21:35
 • Ali baran BULUT cevap

  Kıl dönmesi ameliyatı sonucunda 1 ayda kapanmayan yara için tavsiye üzerine halime hanım ila tanıştık. Uyguladığı tedavi çok iyi sonuç verdi, iyi ki Halime hanım ile karşılaşmışız. İşinin uzmanı, oldukça tecrübeli ve pozitif yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

  9 Mayıs 2023 , 21:35
 • Fulya İ. Gönenç cevap

  Babamın ayak bilek kırığı ameliyatı sonrasında, iyileşme süreci uzun süren yaranın bakımı için bilgi ve tecrübesine çok güvenerek başvurduğumuz Halime Hanım’a, sadece uyguladığı tedavi ile yaranın iyileşme sürecini hızlandırdığı için değil, aynı zamanda hastamıza ve tüm ailemize gösterdiği zarif ilgisi ve desteği için çok teşekkür ederiz.
  Yara ile ilgili sorunumuz sona erdi, geriye her zaman güvenle arayabileceğimiz bir dostumuz kaldığı için mutluyuz.

  9 Mayıs 2023 , 21:34
 • Ayça cevap

  Halime Hanım, tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde hem hasta hem de hasta yakınları için çok güvenilir bir stoma bakım hemşiresi. Tıbbi bilgi birikimi yanında, psikolojik olarak da nasıl destek sağlanacağı konusunda bizlere hem destek hem de örnek oluyor.

  9 Mayıs 2023 , 21:33
 • Hava cevap

  Annemin kuyruk sokumundaki yarasi çok kötüydü cilt doktorun ilaçları fayda vermedi instagramda halime hn i gördüm hemen aradım ve geldi Allah Razı olsun ilaçları çok iyi geldi Ve devamlı takipte bulundu çok memnun kaldık herkese tavsiyede bulunabilirim

  9 Mayıs 2023 , 21:33
 • Aysel Pekel cevap

  Annemiz için ilk günden itibaren ilginiz için teşekkür ederiz. Belirlediğiniz tedavi ile kısa sürede iyileşme sağladık. Sürekli iletişim halinde olmamız ve hızlı dönüş yapmanız işimizi çok kolaylaştırdı.
  tekrar teşekkür ederiz.

  9 Mayıs 2023 , 21:32
 • Duygu cevap

  Halime hanım en zor zamanımızda bizlere tam destek bir şekilde yardım etti. Allah ondan razı olsun. Yaptığı ve fayda sağladığı işler zaten tartışılmaz ama insanlığı her şeyin çok ötesinde… bütün kardeşlerim size tekrardan çok teşekkür ederiz 🙏🙏🙏💕

  9 Mayıs 2023 , 21:31
 • Merve Mercan cevap

  Annemin 2 ay suren fornier gangren tedavisi sonucu acılan yara sonrası Halime hanımla arastırmalarım sonucu tanıştık vac tedavisi surecımız sonrası yara pansumanına geçiş yaptık.Bize uyguladığı ürünler sayesinde ve Halime hanımın bana ogrettıklerı sayesinde annemın yarası gozle gorunur şekilde başarılı sonuçlar verdi. Halıme hanımla tanıstıgımız için ve uyguladığı tedavi için çok teşekkür ederiz sayenizde annem sağlığına kavuştu.

  9 Mayıs 2023 , 21:30
 • Gülnur Aytemir cevap

  Bir aylık hastane sürecinden sonra annemin bası yaraları oluştu (Yaş 80)hastane ortamında hiçbir iyileşme olmadı dr bu yaralar iyileşmez dedi sonrasında internetten Halime hanım ile tanıştık bize önerdiği tedavi ile yaraları iyileşti kendisine çok teşekkür ederim.

  20 Kasım 2022 , 05:18
 • Meryem BULUT cevap

  Merhaba,
  Oğlumun kıldönmesi ameliyatı sonrası iyileşmeyen yara sonucu, öneri üzerine Halime hanım ile tanıştık. Tecrübesi ve bilgisi ile endişelerimizi giderdik, uyguladığı tedavi gayet başarılı sonucu verdi. iyiki karşılaşmışız teşekkürler Halime hanım.

  20 Kasım 2022 , 05:17
 • GÜRAY TOKGÖZ cevap

  Urostomi ve kolostomi hastasiyiz ve yaramiz var.Ne yapacagimiz bilmedigimiz icin.Uzun arastirmalarim sonucu Halime hanimi internet ortaminda buldum.Iyiki bulmusum.Yanlis kullandigimiz malzemeden ve nasil adaptor ve torbalari kullanacagimizdan.nasil pansuman ve temizleme yapilacagina kadar gosterdi.Sonra kendisi bize hergun msj atıp stoma durumlarini soruyor.Kendisine cok tesekkur ediyorum.Iyiki karsilasmisiz.

  20 Kasım 2022 , 05:16
 • Tuğba cevap

  stoma bakımında tahriş olması ve sızıntı yaşamamız üzerine Halim’ e Hanım’a denk geldik. Kendisinin güler yüzü ve işinin ehli olmasıyla kolostomi kısa süre içerisinde kendisini toparladı. Bize de eğitim vermeyi aksatmadı tabii:) Kendisine çok teşekkür ediyoruz🙏🏻

  20 Kasım 2022 , 05:15
 • Cevahir cevap

  Halime hanım işinin erbabı. Yaptığı işi severek ve bilinçli yapan birisi. Ülkede herkes yaptığı işi layığı ile yapsa çok değişir. Teşekkürler Halime hanım iyiki varsınız. Umarım sizin gibi mesleklerini düzgün yapan insanlar çoğalır.

  Halime hanım size minnettarım. İyiki varsınız. Keşke bütün insanlar yaptığı işi layığı ile yapsalar, bu ülkede çok şey değişir. İşini sevip yaptığının doğrumu yanlışmı yaptığını nadir insanlardan sınız. İyi ki varsınız.

  20 Kasım 2022 , 05:14
 • Yusuf'un Annesi cevap

  Halime Hanım’a ne kadar teşekkür etsem az gelir belki ama Allah ondan Razıolsun 🤲 Oğlum’un beklenmedik bir yarası ile karşı karşıya kalınca o kadar korkmuştum ki napicam diye düşünürken Halime hanıma denk geldim araştırmalarım sonucunda Annesi dedi merak etme geçicek tedaviye başladık çok şükür iyi gidiyor sayesinde 🤲Rabbim ellerine şifa versin herzaman elleriniz dert görmesin Rabbim sizden Razıolsun 🤲❤️

  20 Kasım 2022 , 05:13
 • Şenol Şal cevap

  Benim 15 yaşındaki oğlum 2022 yılı şubat ayinda Pendik kaynarca medikal park hastanesinde kuyruk sokumundan kıl dönmesi ameliyatı oldu, ameliyat başarıli geçti ertesi güne kalmadan taburcu olduk. Ama yarası aylarca iyileşmedi, Yara uzun süre iyileşmeyince doktorumuz Prof. Metin Kement bey bize Halime hanımı önerdi. Oğlum ilk başta yarası mahrem yerinde olduğu için gitmek istemedi ve bizde açıkcası bir hemsirenin ne faydası olabilirki diye düşündüm ama 5 ay sonunda yara kapanmayınca mecbur kaldık ve gittik. Halime hanım yarayı açtı güzelce temizledi uçlarini yakti sanki resmen yeniden ameliyat yaptı ve bize piyasada olmayan özel bir örtü verdi. Tüm bunların karşılığinda çok cüzi bir muayene ücreti aldı ve bu yara en geç bir ay icerisinde iyilesir dedi. Biz ümitsiz olduğumuz için ya iyileşmezse dedik ama kendisi gayet emin bir şekilde merak etmeyin iyileşmemesi için hiç bir sebep yok dedi ve dediği gibi bir ay sonra yara iyileşti. Biz şehir dışindaykende surekli telefondan görüntülü olarak yarayı takip etti, neredeysr kendi çocuğu gibi sahiplendi. Halime hanıma daha erken çocuğumu götürmediğim için çok pişmanım.
  Halime hanım iyiki varsıniz size ne kadar teşekkür etsem azdır, maddi olarak yaptiklarinizin karşiliğını ödeyemeyiz. Teşekkürler.

  20 Kasım 2022 , 05:12
 • Gönül Alaca cevap

  Annem alzheimer ve 5 senedir yatalak. Havalı yatak kullanmamıza rağmen açık yaralar oluşmaya başladı. Sevgili Halime Hanım hemen gelip müdahele etti ve düzenli olarak takip etti. Bası yarası için bizim kullandığımız kremlerin ne kadar yanlış olduğunu anlattı, sadece bası yarasına özel kullandığı malzemelerle çok kısa sürede yaralar iyileşmeye başladı. Bakıcımıza eğitim verdi.
  Pozitif ve sevecen yaklaşımıyla bize her zaman destek, gece gündüz sorularımıza cevap veren, işini çok iyi yapan bir profesyoneli bulduğum için çok şanslıyım. Allah razı olsun kendisinden.

  20 Kasım 2022 , 05:10
 • Bahar yildiz cevap

  Annemin yatak yaralari icin tedavisini yapan iyileştiren ve takibine devam eden halime hn emegi ve destegi icin sonsuz tesekkurler kendisi guler yuzuyle her zaman ulaşabildildigim cevap aldigim her anlamda ve yara bakimi tedavisinde bulunmaz bir insan allahim saglik guc kuvvet versin bizim gibi yaralari iyileşmesinde care bulamamis sonuc alamamis bir cok insani tedavi edebilsin iyi ki allahim nasip etti sizi tanimayi annemin yaralarini iyilestirdiniz minnetarim🙏🙏😌

  20 Kasım 2022 , 05:09
 • Filiz atik cevap

  Selamlar
  Sn halime hanim ve ekibi ile tanıştığıma çok memnunum.guleryuzu bilgisi samimiyeti ile böyle bir insanı kazanmış olmanın gururu var.Annemde küçük yara ile başlayıp yoğun bakımda kalması ve doğru tedavinin uygulanmaması ile yara büyüdü Sn halime hanımın uygulattigi tedavi ile yaraların akıntısı azaldı ve iyileşmeye gidiyor. Sn halime hanim ve ekibine tsk ederim..hertur durumda halime hanim cevap veriyor ve yönlendiriyor ..Allah razı olsun….pozitif enerjisi ile güç kazanıyorum…Selam ve sevgilerle.

  20 Kasım 2022 , 05:08
 • Burcu Bayramoğlu cevap

  Öncelikle herkese geçmiş olsun , annemin ameliyat sonrası oluşan bası yarası zaman içersinde ilerledi ne kadar ilaç kullanırsak kullanalım bir türlü düzelme sağlanmayınca , İnternetten Halime Hanım ve ekibi ile tanıştık . Bayağı stresli bir halde olduğumuz o günlerde; bize herşeyi o kadar güzel izah edip çok iyi bir tedavi yöntemi uyguladı. İşine olan sevgisi gözlerinden okunan Halime Hanım sayesinde annem iyileşti . Kendisi ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

  20 Kasım 2022 , 05:08
 • Tuğçe T. cevap

  Öncelikle herkese geçmiş olsun.
  Annem geçen sene Eylül ayında başlayan 2 ayı yoğun bakım+entübe, 1 ayı da servis olmak üzere toplamda 3 ay süren bir hastane süreci yaşadı. bu süre zarfında hareketsizlikten dolayı sakrum bölgesinde 4.evre bası yarası oluştu. yoğun bakımdaki doktor ve hemşirelerin çoğu görevlerini harikulade bir özveri ile yapmış olsalar da biliyorsunuz ki bası yarası fazlaca ilgi ve alaka isteyen bir durum. bilgi eksikliği ve yanlış tedavi yöntemleri yarayı maalesef olduğundan daha da kötü bir duruma getirdi. tedaviye yanıt alınamayınca hâliyle hastane tarafından enfekte yara ile taburcu edildik. hem büyük hem de derin bir yara ile karşı karşıya kalmıştık.
  tüm bu süreçte çok araştırdım, çok okudum. yara bakımı adı altında oldukça kirli bir piyasa mevcut, maalesef kendi çıkarları uğruna insanları sömüren, manipüle eden bir çok kurum var. hal böyle olunca doğru seçimi yapabilmek adına hummalı bir araştırmaya girmişken karşıma halime hanım çıktı. sitede yer alan eğitimler, verdiği seminerler ve her şeyden önce memnuniyet içeren yorumlar bizim için büyük bir umut oldu. hemen irtibata geçtik ve daha görüşmeden, telefondaki sıcak tavrından kendisine güvenebileceğimizi anladık.
  halime hanım yaraya o kadar sakin ve tecrübeli bir şekilde müdahale etti ki, oluşturduğu tedavi aşamaları sayesinde 1 ay içinde yarada gelişen değişim hepimizi şaşırttı. 8-9 ayda ancak düzelir denilen yara, 1 ay sonunda küçücük duruma geldi. şu an 2 ay dolacak, kat ettiğimiz yol inanılmaz. üstelik maddi anlamda da oldukça anlayışlı davrandı Halime Hanım. aklımıza takılan her soruyu cevapladı, daima irtibatta kalarak hem hastamızda hem de bizde oluşan endişeleri giderdi. her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum.
  bizim gibi ne yapacağını bilmez halde güvenilir bir yardım eli arıyorsanız o el kesinlikle halime hanımın.. tereddüt etmeden tutabilirsiniz.
  umarım sağlıkla sınanan herkes bir an önce güzel günlere kavuşur.
  sevgiler

  20 Kasım 2022 , 05:07
 • Handan cevap

  Babam iki kere yoğun bakım süreci geçirdi. Her ikisinde de yatak yarasıyla hastaneden çıktık. Öncesindeki yatak yarası çok büyük değildi. Halime hanım bir sefer geldi bize ne yapacağımızı gösterdi ve uzaktan takip etti, çok kolay aylattık. Ancak 2021 deki yoğun bakım sonrası oldukça büyük ve derin bir yatak yarası vardı ve babamı çok kötü bir halde hastaneden çıkardık. En azından kimi arayacağımızı biliyorduk. Halime hanım, her zamanki ilgisiyle konuyu değerlendirdi ve bize bir yol haritası çıkardı. Adım adım ilerleme kaydettik. O dönemde diğer sağlık sorunları da o kadar ağırdı ki bu derin yarayı artık dert etmiyorduk. Çünkü Halime hanım devredeydi. Nitekim dediği gibi adım adım yarada iyileşmeyi gördük. Sağolsun o süreçte her türlü sağlık konusunda da bize destek verdi. Hastayı ve hasta yakınını anlayan bilinçli tutumuyla size güven veriyor. Dürüst davranıyor ve hastanın önceliklerini doğru belirliyor. Kendisine minnettarız.

  20 Kasım 2022 , 05:05
  • İjlal cevap

   Merhaba ablam ince bağırsaktan iliustimisi var 4 ay oldu.bu ara normal yolda az dışkılama yapıyor normalmi.birde agizlastirilan kısmın etrafında 0.5 mm civarında yara var ne yapabiliri

   22 Ocak 2023 , 23:08
 • Yüksel Erçimen cevap

  Başarısız geçen ortopedi ameliyatları sonrası annem 2 yıldır yatağa bağımlı hale geldi. Yaklaşık 1,5 ay öne kuyruk sokumunda 5 cm çapında ve ayak bileğinin üzerinde 3 cm uzunluğunda iki yara açıldı. Morarma ve çok kötü koku yayılmaya başladı panik halinde ne yapacağımızı araştırmaya başladık. Maalesef hastanelerden olumlu bir destek alamadık “evde kendiniz pansuman yapın” deyip gönderdiler. İnternet üzerinden yaptığım araştırmada 2 isim üzerine yoğunlaştım ve şansımı Halime hanımdan yana kullandım. Halime hanım çok kısa zamanda bize döndü ve tedaviye başladı, kullandığı krem, yara tozu ve diğer malzemeler pahalı ancak olumlu sonuçlar almaya başladık. Kötü koku kalmadı, yara biraz toparladı. Uzun bir süreç olduğunu Halime hanım en başta söylemişti. Ne zaman telefon etsek bize yardımcı oluyor, bilgisi ve tecrübesi çok iyi. Anlayışlı, bizlerle çok olumlu iletişim kuruyor, inşallah süreci en iyi şekilde tamamlarız ve annemi bu yaralardan kurtarırız.

  8 Mart 2022 , 19:21
 • Sahure Aydın cevap

  4 aylık yoğun bakım süreci sonrası yatak yaralarından muzdarip olan yeğenim için bize çok yardımcı oldunuz güleryüzünüz anlayışınız için kendim ve hastanın annesi olan kardeşim de birer hemşire olarak size çok teşekkür ederiz Halime hanım Allah sizden razı olsun

  2 Kasım 2021 , 20:58
 • Nezaket Yüce cevap

  4 ay boyunca yoğun bakımda yatan oğlumu eve çıkardığımda sakrum bölgesinde ve vücudunun daha bir çok yerlerinde oluşmuş bası yaraları ile karşılaştım. Yavrum solunum cihazına bağlı olduğu için pansuman yaparken çevirmekte çok zorlanıyordum. Ben emekli hemşire olmama rağmen ne yapacağımı şaşırdım. Yaraları gören herkes ayrı bir şey söylüyordu. Bense çaresiz her söyleneni yapmaya çalışırken internet araştırmalarında Allah karşıma Halime hanımı çıkardı. Hemen telefon numarasını aldım ve görüştüm. Konuşmasındaki verdiği güven ve samimiyet doğru adresi bulduğumu gösterdi bana. Binlerce kere şükürler olsun 🙏Oğlumun yaraları artık emin ellerde. Teşekkürler Halime hanım. Allah senden binlerce kere razı olsun.

  2 Kasım 2021 , 20:58
 • Nilüfer İnan cevap

  Annemin bir türlü iyileşmeyen yatak yarası ile ilgili çözüm ararken Halime Hanımla tanıştık. Kendisinin bilgisine, enerjisine, mesleğine olan tutkusuna ve insan sevgisine hayran kaldım. Kendim hekim olmama ve birçok hekime danışmama rağmen, “yara tedavisi ve bakımı” işinin özellikle bu konuda profesyonelleşmiş kişilerce yapılması ve yönetilmesi gerektiğini öğrenmiş oldum böylece. Tüm iletişim yollarıyla kendisine ulaşabilmek benim için değerine paha biçilmez bir hizmet. Halime Hanıma ve ekibine çok teşekkür ediyor, bu topraklarda verdikleri kaliteli hizmetten dolayı saygılarımı sunuyorum.

  2 Kasım 2021 , 20:57
 • Gürkan cevap

  Halime Hanım’ın yakın takip ve ilgisi , önerdiği doğru tedavi biçimi ve ürünler sayesinde 60 gün yoğun bakımda kalan hastamızın yarasında hızlıca iyileşme sağladık. Telaş ve endişe ile başlayan sürecimiz Halime Hanım ile birlikte ne yaptığımızı bildiğimiz, güven duyduğumuz ve pozitif bir iyileşme sürecine dönüştü. İçten teşekkürlerimizle…

  2 Kasım 2021 , 20:57
 • A.N.Okan cevap

  Covid bası yaramın son evrelerinde doğru yönlendirme ve içten hizmet anlayışıyla iyileşmesine katkıda bulunan Haime Hanım’a çok teşekkür ederim.

  2 Kasım 2021 , 20:57
 • Musa Kılınç cevap

  Eşim Ayşe hanım çok zor bir süreçten geçti estetik operasyonu olmuştu malesef yaralarımız iyileşmedi halime hanım ve ekibi bize çok çok yardımcı oldu oksijen tedavisi ve bakımla yaralarımız iyileşti bize destek oldu herşey için çok çok teşekkür ederiz halime hanım ve ekibene

  2 Kasım 2021 , 20:56
 • Bahar cevap

  Sadece bir haftalık tedavi ile babamın yarasında gözle görülür fark oldu. Çok teşekkür ederiz..

  2 Kasım 2021 , 20:55
 • İlkay Esma cevap

  Demans hastası annemin bir süre önce yatak yaraları oluşmaya başladı ve bir çok hastanede tedavi uygulandı iyi olmak yerine yaralar gün geçtikçe kötü olmaya başladı. Umutsuzluğa kapıldığım bir gün şans eseri Halime hanımın sayfasına denk geldim ve hemen telefon açtım. Daha sonra iletişime geçip tedaviye başladı kısa sürede hemen yaralarda iyileşme oldu ve Halime hanım her soruma ne zaman olursa olsun içtenlikle cevap verdi ve her zaman ilgisini eksik etmedi . Kesinlikle işini severek yapan ve alanında çok başarılı bir isim herkese tavsiye ederim.

  2 Kasım 2021 , 20:55
 • merih baran cevap

  Halime Hanımın evde bakım sonradındaki hastayı takibi, ilgisi mükemmel. Hep yanıbaşınızda hissediyorsunuz çünkü her an ulaşabiliyorsunuz. Tekrar teşekkürlerimle diyorum…

  2 Kasım 2021 , 20:54
 • merih baran cevap

  iyiki yollarımız kesişmiş, iyiki Halime Aydın hanıma denk gelmişim. Peg takılmasıyla sonlanan iki aylık ciddi bir hastalık sonrasında, yatağa bağımlı hale gelen annemin belirti aşamasındaki yaralarını, pişiklerini harika bir şekilde çok kısa sürede çözen Halime Hanıma bir dolu teşekkürler. Yolunuz açık olsun..

  2 Kasım 2021 , 20:53
 • Fatma Maviş cevap

  Merhabalar, Mastektomi sonrası ameliyat bölgesinin ve etrafının iyilesmeyerek kabuklu bir yaraya dönüşmesi sonucu, ne yapacağımı bilemediğim tedirgin bir dönemimde karşıma Halime Hanım ve Dr.Hakan Ay çıktı. Temas ettiğim ilk andan itibaren o yürekten gelen yaklaşımı fark ettim. Hakan Bey bilgeligiyle müsemma, derya deniz bilgi ve tecrübe,bir o kadar da açıklayıcı ve sizin anlayabileceginiz düzeyde aktarım yeteneğine sahip. Halime Hanım da bir o kadar samimi ve bilgilendirici,en önemlisi hastanın karanlığına ışık tutuyor her ikisi de. Bu arada kurumdaki diger personel de çok düzgün ve güleryüzlü. İyileşmeyen bir yaraniz mı var?Bir saniye bile düşünmeyin, çünkü yalnız ve çaresiz değilsiniz, tereddütsüz gidebileceginiz çok… Daha Fazlası »

  20 Temmuz 2021 , 20:55
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:11
   • Arzu Kırali cevap

    Halime hanımın telini rica edebilirmiyim. Annem için acil gerekiyor. Halime hanıma nasıl ulaşabilirim? Yardımcı olurmusıunuz lütfen. Rica ediyorum🙏

    12 Ekim 2022 , 23:44
 • Ömer Gökçen BAYRAKCI cevap

  İyiki varsınız !.. 87 yaşındaki annemin ileri seviyedeki açık yarası için gezmedik ve yatmadık hastane kalmadı. Yarayı göstermedik plastik cerrahlar başta olmak üzere doktor kalmadı. Hastane ortamlarında sözde uzman doktorlar ile yara üzerinde deneme yanılma tedaviler ile hastamız perişan edildi. En küçük bir iyileşme sağlanamadığı gibi yanlış tedavi girişimleri sayeside yaramız daha da ilerledi. İltihab yayıldı. Bu sebepten iltihabın kana karışabilme riski ile hayati risklere sebep olundu. En sonunda tesadüfen bulup tanıştığımız sevgili Halime hanım ile tedaviye başladık. Hastane ortamlarında doktorlar nezdinde aylarca süren (deneme yayılma) tedavi arayışımız ve perişanlığımız Halime hanım sayesinde son buldu. Akabinde 2-3 hafta gibi bir süre içinde mucize denebilecek iyileşmeye tanıklık ettik. Kapanmaz denen bir büyüklükteki yaramız yeniden doku oluşturarak kapanma evresine girdi. Bu yolda sıcak ilgisini ve emeğini esirgemeden ve tüm sanimiyeti ile destek olan Halime hanıma sonsuz teşekkürler. Benzer probleminiz için (açık yatak yarası) derman arayışınız varsa 1 dakika daha zaman kaybetmeden kendisi ile temas kurun.

  20 Temmuz 2021 , 20:55
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:12
 • Güliz Bayrakçı cevap

  Annemizin basi yarasi icin 3 aydir tedavi mucadelesi vermekteydik. Bu süreçte degisik hastanelerde tedavi almamiza ragmen iyilesme yönünde kayda deger bir gelişme kaydedemedik.

  Yeni bi umutla araştırmalarımıza devam ederken Halime hanımın sayfasına rast geldik. İlk tedavide farkı farkettik. Şu anda yara büyük ölçüde temizlendi ve küçülmeye başladı. Halime hanıma emeği, bilgisi, ilgisive takibi için çok teşekkür ederiz. Benzer problem yaşayanlara özellikle tavsiye ederiz.

  20 Temmuz 2021 , 20:54
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:12
 • Mustafa Kaplan cevap

  Merhabalar 82 yaşındaki babam 10 Mayısta beyin tümörü ameliyatı oldu. Ameliyattan çok kalçasında oluşan yatak yarasından çektik.Sonra internetten Halime Hanıma ulaştık bu tür yaralarda çok bilgi ve tecrübe sahibi birisi şu an babamın yarası hemen gayet iyiye gidiyor TEŞEKKÜRLER Halime Hanım ALLAH Sizden razı olsun.

  20 Temmuz 2021 , 20:54
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:13
 • Gülcan cevap

  Merhabalar, babamın yaklaşık 4 aylık hastane durumundan sonradan sırtında ve kalçasında ki yaralar için Halime Hanıma başvurduk. Birçok doktorun yanlış teşhis ve tedavi yöntemiyle daha kötü hale gelen yaralarında bir haftada çok büyük ilerleme kaydettik. Bu tarz durumlarda danışmak yardım almak için birini arıyorsanız Halime Hanıma seve seve başvurun. Bilgisi ve yaklaşımı harika. Çok teşekkür ederiz

  20 Temmuz 2021 , 20:53
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:13
 • Figen Akyüz cevap

  Merhaba herkeze geçmiş olsun .Annem subat ayinda asili olmasina ragmen bakim evinde coronaya yakalandi ve yara sureci bu donemde basladi.Hafta da bir oraya gelen hemsire hangi ilaci istiyorsa yolladik ama ne yazik ki gittikce daha kotu olmaya basladi.Çocuklarim çok şükür internet uzerinden Halime hanimi buldu .Gerçekten tam bir profesyonel ama gönüllü ruhunuda kaybetmemiş işini gercekten severek yapan kendine emej vermis bir insan.Bu durumlsrda bilgisine baş vurulacak ve taninizda olmasini isteyeceğiniz bir kisi.Teşekkurler Halime hanim.İyiki varsiniz

  20 Temmuz 2021 , 20:53
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:13
 • Serpil Gökçe cevap

  Annemizin geçirdiği bi atak sonucu yatmaya başlamasıyla çok kısa sürede ayak topuklarında oluşan bası yaralarını son derece işine hakimiyeti ile kısa sürede kontrol altına alan Halime hanımı tanımaktan çok mutlu olduk.İhtiyacı olan her hasta yakınına bütün kalbimizle tavsiye ederiz.Tüm hastalara şifa dileklerimizle….

  20 Temmuz 2021 , 20:52
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:14
 • İskender cevap

  50 günlük corona sonrası yoğun bakımda kaldığım süreçte derin yatak yaram oldu ve cok canım yanıyordu yara ilerliyordu çocuklarıma bir uzman bulmalarını yoksa zor iyileşeciğini hissettiğim için hemen araştırmaya başladılar iyi ki halime hanımı buldular nasıl iyileşecek diye düşünürken en kısa zaman da yaram ilerlemeden geçmeye başladı doğru zaman da doğru tedavi ile iyi ki Halime hm la karşılaştık emekleri için çok teşekkür ederim

  20 Temmuz 2021 , 20:52
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:14
 • Nurcan cevap

  Halime hm❤️45 günlük babamın yoğun bakım süreci sonrası derin yatak yarası oluştu ve hemen internetten ulaştım hızlı bir şekilde dönüş yapıp derin olan yarayı en kısa sürede tedavi ettik sayesin de işini büyük titizlikle takip ve hasta yakını psikolijisini de çok iyi anlaya Halime hm ve ekibine çok teşekkür ederim🙏iyi ki doğru insana doğru ekibe denk geldik🧿

  20 Temmuz 2021 , 20:51
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz 🙏🌸

   20 Temmuz 2021 , 21:14
 • Hatice Schulze cevap

  Abimin yatak yaralarında umutsuzluğa düştüğümüz anda Halime hanım ve ekibi umut ışığı oldular. Ekibinizi ve sizi sadece hastamıza göstermiş olduğunuz itinalı tedavinizin yanı sıra biz hasta yakınlarını da motive ettiğiniz için teşekkür ederim

  6 Haziran 2021 , 04:23
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:43
 • MELİKE cevap

  Babamın yatak yaraları yanlış tedavi ile çok ileri boyuta geçtiğinde umudumuzu kaybettiğimiz noktada Halime hanıma internet aracılığı ile ulaştık, gelişi sakinliği işine hakimiyeti en az bizim kadarki titizliği bizler için çok önemliydi. İyiki yollarımız kesişti ve bize umut oldunuz, ekibinize ve size sonsuz teşekkürler babamın her gün daha iyiyiye gitmesi sizin sayenizde 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  6 Haziran 2021 , 04:22
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:46
 • Peyman cevap

  Dayımın ilerlemiş yatak yaralarının bizi umutsuzluğa düşürdüğü zaman Halime hanim ve ekibi ile tanıştık.Kısa sürede umut oldular. Doğru tedavi ve teşhis çok önemli. Profesyonel ekibi ile bizi dogru yönlendirdiler ve dayımın tedavisine basladik, işlerini titizlik ile yapıyorlar, tüm ekibe sonsuz teşekkür ederim. Hastası olan herkese acil şifalar diliyorum.

  6 Haziran 2021 , 04:22
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:47
 • Ülkü karakuş cevap

  Merhabalar Halime aydin hanımla annemin basi yaraları icin aramistim sagolsun hemen gelip enfekte yarayı onun talimatları sayesinde iyileşti yara bakimi konusunda gercekten profosyenel birisi kendilerine buradan teşekkür ederim.annemi bu açılardan kurtardığı için minnet borçluyuz. Tum hastalara buradan acil şifalar diliyorum.

  6 Haziran 2021 , 04:21
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:47
 • Melahat FIRAT cevap

  Annemin 20 günlük yogumbakim sürecinden sonra yatak yarasi oluştu ve bu süreçte doğru kişiyi aramaya başladık sagolsun Halime hanımla yollarimiz kesişti.Kendisi gerçekten işinin ehli bir insan tedavi surecinde olumlu sonuçlar aldik .Annemin yarası iyileşmeye basladi.Allah razı olsun böyle isini düzgün yapan insanlara ihtiyaç var işini büyük bir titizlikle yaptığı için teşekkür ederiz🙏Kesinlikle tavsiye ederiz hiç pişman olmayacaksınız.

  6 Haziran 2021 , 04:21
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:48
 • ARIF AKBEL cevap

  Slm öncellikle Tüm Hastalara Allah Acil şifalar versin ve Hasta yakinlarina ve bakicilarinada kolayliklar versin…
  26 Aralik 2017 tarihinde bi kaza sonucu vecudumun belli yerlerinde yatmaktan dolayi basi yaralari oluştu ve bu yaralari önlemek için sinoptan Istanbula gittim ve istanbulda Kadikoyde özel bir hastanede tedavi oldum ve bureçte Doktor tugrul Hoca ve Açik yara bakimiuzmani Halime Aydin Hemşire ile taniştim ve benimle yakindan ilgilenerek 3 ay gibi bir sureçde tedavi gördüm Acik yara bakim uzmani Halime Aydin hemşire vucudumdaki yaralara bilgisi ve tecrubesi ile çeşitli tedaviler uyguluyarak bana tekrardan sagligima kavuşmami sağladi…
  Bu konuda Acik yara bakim uzmani Halime Aydini tüm hastalara gönul rahatligi ile tavsiye edebilirim…
  Basta saglikci olan Ramazan Toprak Dayima ve arkadasi Doktor cenk beye ve Doktor Tugrul Hocaya ve Açik yara bakim Uzmani Halime Aydina donsuz teşekkür ederim…

  6 Haziran 2021 , 04:20
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:48
 • Meryem mutlu cevap

  Babamın yara tedavisi için uzun araştırmalarım karşılığında internetten kafamda soru işaretleri olsada halime hanım ile tanıştım. İyiki tanışmışım ve hizmet almışız hiç pişman olmadım vermiş olduğunuz hizmet için sizlere minnettarım gerek pozitif enerjiniz gerek mesleki tecrübeniz gerek hijyeniniz için ayrıca teşekkür ederim bundan böyle ailemizin güvenli süşünmeden sağlık hizmeti alacağı bir kişisiniz 🙏

  6 Haziran 2021 , 04:20
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:48
 • Nebahat ÖÇALAN cevap

  Annem hastanede servisinde 20 gün yogunbakimda 17 gün uyutulduktan sonra yatak yaralari oluştu .Çok araştırmalar üzerine tavsiye üzerine Halime hanima ulaştık çok sukur🤲İlk gelmesinde pozitif enerjisi,samimiyeti ve bizi doğru bir şekilde bilgilendirmesi ile anneme ve bize gerçekten umut oldu.Kesinlikle isinde profesyonel bir insan çok memnun kaldık. Tedavimiz başladı iyi sonuçlar alacağımıza eminim👍Kesinlikle tavsiye ediyorum.Asla pişman olmayacaksınız.Kendisine isinde göstermiş olduğu titizlik dürüstlük ve samimiyetinden ötürü teşekkür ediyorum 🙏

  6 Haziran 2021 , 04:19
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:49
 • Hatice Atlı cevap

  Hastamıza ilginizden çok memnun kaldım İlginize teşekkürler

  6 Haziran 2021 , 04:19
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:51
 • Ebru cevap

  Halime hanımın 1 haftalık tedavi sonrası hastamın yaralarında büyük bir iyileşme oldu kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum

  6 Haziran 2021 , 04:18
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:52
 • Esma Albayrak cevap

  Halime hanımla yaklaşık 3 sene önce anneme ilk stoma açıldığında tanıştık. Ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerinde bize hep yardımcı oldu ne zaman bi sıkıntımız olsa hemencecik o güleryüzüyle hem sorunumuzu çözdü hemde bizi rahatlattı. Yaklaşık 3 ay önce anneme tekrar stoma açıldı ve ilk koştuğumuz kişi yine halime hanım oldu. Sorularımızı hep çok dolu bir şekilde yanıtladı. Birkere de evimizde ağırladık. Yara bakımı ve stoma bakımı konusunda onunla tanışmasaydık çok daha sıkıntılı ve sorularla dolu bir süreç yaşardık. İşini o kadar severek ve içten yapıyor ki böylesini bulmak gerçekten zor. Çok teşekkür ederiz Halime hanım. En zor zamanlarımızda hep yanımızda oldunuz

  24 Nisan 2021 , 02:04
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:52
 • Funda eryılmaz cevap

  annemin Hastanede yattığı süreç içersinde yatak yaraları oluşmuştu araştırmaya başladım yorumları okuyarak Halime hanımla iletişime geçtim çok memnun kaldık Allah’a şükür yatak yaraları geçti bu süreçte bizi ve annemi motive etti yanımızda oldu her aradığımızda bıkmadan cevapladı enerjisi bize de yansıdı sanki ailemizden biri oldu bu süreçte kendisine çok teşekkür ederim 🍀gönül rahatlığıyla kendisinden destek alabilirsiniz

  10 Nisan 2021 , 03:33
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:53
 • Aysun KIRDAR cevap

  Parkinson,şeker ve tansiyon hastası olan annemiz bakıcısı tarafından yere düşürülmesi sonucu kalça kemiği kırıldı ve ameliyat oldu.Ameliyet sonrası bilinci kayboldu ve mideden beslenmeye başladı.Bu süre içerisinde kalçasında bası sonucu bir yara oluştu.Ancak özel bir hastanede üç ay kalmamıza ve bir çok doktorların, hemşirelerin ilgilenmesine ve her gün yarayı iki veya üç kez pansuman yapmamıza rağmen bası yarası inanılmaz bir şekilde ilerledi hatta yaranın derinliği kalça kemiğine doğru gitmeye başladı.İnternet vasıtasıyla tesadüfen Halime hanımla tanıştık kendisinin yara bakımı ile ilgili bilgisi,bize verdiği güven ve güler yüzlülüğü ile annemizin geçmek bilmeyen bası yarası günde bir kez pansuman yapımıza rağmen iki ayı bulmadan… Daha Fazlası »

  10 Nisan 2021 , 03:33
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:53
 • Güler Adalı cevap

  Halime hanım ve ekibinden çok memnunum iyiki tanımışım annem yarası şu an daha iyi durumda Allah razı olsun çok iyi sonuç alacağımıza inanıyorum

  10 Nisan 2021 , 03:32
  • Deniz cevap

   Bası yarası hastane enfeksıyonu na sebep olur mu

   2 Haziran 2021 , 17:02
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 🙏🌺

   20 Temmuz 2021 , 17:09
 • Ayşe Ünlü Karacı cevap

  Halime Hanımı internetten tesadüfen buldum onun sayesinde annemin çok derin yarası iyileşti ilgisi, alakası, güler yüzlülüğü bizi çok mutlu etti. Allah ondan razı olsun. Selam ve sevgiler 🙂

  10 Nisan 2021 , 03:31
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:54
 • Leman E. cevap

  Halime hanimi internet aracılığıyla buldum. Yorumlara bakarak iletişime geçtim. Babamın ayağında şekerden kaynaklı yaralar vardi. Uyguladigibtedavinsayesinde kısa sürede yaraları iyileşti. Hem alanındaki bilgi ve tecrübesi hem de güler yüzlü yaklaşımından cok memnun kaldık. Iyi ki kendisini bulmuşuz. Kendisini tanidigimiza cok memnunuz, Çok tesekkur ederiz.

  10 Nisan 2021 , 03:31
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:54
 • Çiğdem A. cevap

  İnternetten çok tesadüfen bulduğum ve hizmetinden çok memnun kaldığımız çok sevgili Halime Hanım’a kucak dolusu sevgiler. Görüntülü ve resimli mesajları ile de desteklerini kesmiyor . Süpersiniz …

  10 Nisan 2021 , 03:30
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:54
 • Barış cevap

  Babamın covid-19 sebebiyle 40 günlük yoğun bakım sürecinin ardından babamda yatmaya bağlı yatak yarası oluştu bi çok yerle görüştüm ve araştırdım bütün sonuçlar halime hanıma çıktı kendisine güler yüzü ve sınırsız 7*24 ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim.babam sayenizde çok iyi yaraları iyileşti daha iyi surumda Allah sizden razı olsun tüm herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.teşekkürler halime hanım

  10 Nisan 2021 , 03:29
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:55
 • Hatice Özer cevap

  Annemin yara tedavisinde başından sonuna kadar ilginizi hiç eksik etmediniz. Doğru tedavi yönteminizle çok hızlı sonuca ulaştık. Emeklerinize, güler yüzünüze ve yüreğinize sağlık. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

  10 Nisan 2021 , 03:29
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:55
 • Sevil Kaplan cevap

  Halime hanımdan gerçekten Allah razı olsun okadar acılar çektim ki aylarca ama halime hanıma ulaşıp görüşünce kendisiyle hem stomamın yara pansuman derdinden kurtardı beni hemde bir yıldır uğraşıp sonuç alamadığım tedavimi şuan gerçekleştiriyorum sayesinde keşke herkez bizlere karşı halime hnm kadar duyarlı ve yardım sever olsa kendisine çok teşekkür ediyorum güzel kalpli insan❤️

  10 Nisan 2021 , 03:28
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:55
 • Turgut Laçin cevap

  İKİ SENE GEZDİM ÇARESİZCE DOLAŞTIM ÇARE ÖNCE ALLAHTAN SONRA SIZIN ŞİFALI ELERINİZDEN GÖRDÜM MİNATTARIM SONSUZ SAYGILAR SEVGİLER

  3 Şubat 2021 , 18:07
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:56
 • Nejla Erdoğdu cevap

  Tedavi, yönlendirme, ve ilgi son derece profesyonel. Halime hanıma sonsuz teşekkürler..3 yıl kadar önce kayınbabamın yatalak olmasıyla başlayan yatak yaraları tedavisinde gördüğümüz başarıdan sonra hayatımızın bir parçası gibi oldu. En son elim yandığında ne yapmalıyım telaşıyla aradığım ilk isimdi. Halime hanım yapmam gerekenleri söyledikten sonra ertesi gün evime gelip yarayı görüp gerekeni yaptıktan sonra içim nasıl rahatladı anlatamam iz kalmayacaktı ve elim iyileşecekti.. Şimdi tüm yara ve yanık sıkıntısı olan eş dosta tavsiye ediyorum. Hele bu pandemi günlerinde hastanelerde koşturmak ne zor olacaktı, benim için. Güler yüzü, canımı acıtmamak için gösterdiği özen ve çaba için gerçekten çok teşekkür ediyorum..

  3 Şubat 2021 , 18:06
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:56
 • Yunus Güngör cevap

  Annemin yoğunbakımdan sonra sırtında oluşan büyük bası yarası sebebiyle internette araştırma yaparken bulduğum Evdeyarabakımmerkezi sitesini inceledim ve yorumları okudum. Ve hemen aradım. Halime Hanım’la tanıştık. Annemiz felçli olduğundan ne yapacağımızı bilemediğimiz ve Kendimizi çaresiz hissettiğimiz bir zamanda Halime Hanım pozitif profesyonel yaklaşımıyla bizi rahatlatırken uyguladığı tedavi sayesinde annemizin yarası hızla iyileşmeye başladı. Tedavimiz devam ediyor. Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz. Babamızda çok mutlu. Oda kendisine çok minnettar. Şimdide sklorederma hastası ablamın ayağında oluşan büyük bir yara tedavisine başladı. Uzun soluklu bir tedavi olacağını söyledi. Kendisine güveniyor ve herkese yara bakımı konusunda kesinlikle kendisini tavsiye ediyoruz.

  3 Şubat 2021 , 14:16
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:57
 • Ziya Doğancan cevap

  Annemizin bir çok uzman doktorun baş edemediği ve sürekli büyüyen yatak yaraları ile ilgili olarak, referans üzerine ulaştığımız Halime Hanım’ın güler yüzlü desteği ve güven veren tedavi yöntemleri ile yaraları toparlamanın mümkün olduğunu gördük..
  Özel bir eğitim, deneyim, bilgi birikimi ve yakın ilgi isteyen bu sorunla ilgili naçizane tavsiyemiz; lütfen vakit geçirmeden Halime Hanım ile temasa geçin..
  Halime Hanım’a ve Savaş Bey’e teşekkürler ederiz..

  3 Şubat 2021 , 14:15
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:57
 • Melike cevap

  Annanemin yatak yaralari cıkmıstı bir çok doktora gosterdik verdiklerini kullandik ama fayda etmedi aksine daha da kötu oldu artik arayis isine gectik ve o zaman evde yara bakimi Halime hanimla tanistik kendisini aramamla hemen yardimci oldu ve cok sükür annanemin yaralari iyi oldu. Halime hanım cok cana yakın tecrübeli ve ne zaman arasam mesaj atsam hemen dönüs yapti kendisine cok tesekkür ederim iyiki tanıdık

  3 Şubat 2021 , 14:15
 • Songül cevap

  Halime hanım size teşekkür ederim okadar itinayla hasta ve hasta yakınına yaklaşıyorsunuz ki sağolun var olun yüreğinizin güzelliği yüzünüze ve ses tınınıza yansımış iki haftada bu kadar güzel sonucu beklemiyordum sağolun var olun herşey gönlünüzce olsun

  3 Şubat 2021 , 14:14
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:58
 • Halide cevap

  Evde yara bakımı eşimin rahatsızlığı,açıkça kuyruk sokumunda oluşan yatak yarası vesılesi ile Sevgili Halime Hanım ı tanımış olmam beni çok memnun etti.Mesleğinin hakkını tam veren cana yakın, güler yüzlü işinde gayet titiz.Yüreğine ellerine sağlik.

  3 Şubat 2021 , 14:14
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:58
 • Harun Özlü cevap

  Yara konusunda tutunacak bir dal ararsaniz inanin Halime Hanima bu konuda guvenebilirsiniz. Kendisi hem tecrubeli hemde cok duyarli. Baskalarinin para icin yaptigi uygulamalarin gereksiz oldugunu yarar yerine zarar verdigini ve dogru tedavinin nasil olmasi konusunda bizi bilgilendirdi Cok tesekkur ediyoruz.

  3 Şubat 2021 , 14:14
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:58
 • Hüseyin Özlü cevap

  Hastamız için Yara konusunda bir çok uzman ekip ve kişiyle görüştük. Kesinlikle Halime hanım bilgi ve tecrübesi bambaşkaydi. Ücret odaklı değil hasta odaklı tedavi yöntemleri ile çok memnun kaldık. Hastamızın sorumlu olduğu hemşireler bile bilgi ve tecrubesinden faydalandı. Tavsiye ediyoruz.

  3 Şubat 2021 , 14:13
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:59
 • Sermet Özsu cevap

  ANNEM 94 YAŞINDA 2018 YILINDA ANİ GELİŞEN BARSAK YIRTILMASI İLE AĞIR BİR AMELİYAT GEÇİRDİ VE KOLOSTOMİ TORBASI KULLANMAYA BAŞLADIK HERŞEY NORMAL SEYRİNDE GİDERKEN BUGÜN HİÇ BEKLEMEDİĞİMİZ VE PEK RASTLANMAYAN SIKINTILI GELİŞMELER YAŞADIK. ELİM AYAĞIMA DOLAŞMIŞ,PANİK İÇİNDE HİÇ OLMAZSA BİR ÖN BİLGİ İLE NASIL BİR YOL İZLEMEMİZ GEREKİR BUNU BELİRLEYEBİLİRİM ÜMİDİ İÇİNDE BİRDENBİRE İNTERNETTE HALİME AYDIN HANIMEFENDİNİN İŞBU SİTESİ ÜZERİNDEN KENDİSİ İLE TELEFON İLETİŞİMİ SAĞLAMA İMKANINA ERİŞTİM.DAHA ÖNCE HİÇ GÖRÜŞMÜŞLÜĞÜMÜZ BİLE OLMADIĞI HALDE SES TONUNDAKİ İNSANİ TON VE GAYET NET BİR BİLGİLENDİRME İLE VE İLETİŞİMİN SONUNDA DA HER ZAMAN HASTAM İÇİN DANIŞABİLECEĞİMİ VE SAAT SINIRI OLMADIĞINI SÖYLEME NEZAKETİ İLE UĞURLADI BENİ.KENDİSİNE MİNNETTARIM.ALLAH BÖYLE IŞIKLI YÜREKLERİ HEDİYE ETMİŞ İNSANLIK ALEMİNE ;KÖTÜ GİDEN BİRÇOK ŞEYDEN ÖTÜRÜ ÜMİDİMİZİ VE İNANCIMIZI DAİMA MUHAFAZA EDELİM DİYE.YÜCE RABBİM EKSİKLİKLERİNİ YAŞATMASIN BİZLERE!

  3 Şubat 2021 , 14:13
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 19:59
 • Güldem Özbay cevap

  Halime Hanım’ı internette bası yara bakımı ve tedavisi ile ilgili bilgi ararken buldum;web sayfalarını ,hasta yorumlarını ve yaptığı tedavileri inceledikten sonra kendisini aramaya karar verdim,iyikide vermişim.Annemin ciddi boyutta 4 adet bası yaralarına yaklaşık 10 gün önce tedaviye başladı ,daha şimdiden ciddi iyileşme var..sonuçun daha da güzel olacağını düşünüyorum .Halime hanım konusunda çok eğitimli ,deneyimli ve uygulama konusundada çok başarılı ..çok yoğun olmasına rağmen her an kendisine ulaşabilmeyi bilmek hasta yakınına çok güven veriyor…şimdiden emeklerine ,mesleğine duyduğu saygıya,güzel yüreğine çokkk teşekkür ediyoruz..gönül rahatlığı içinde ihtiyaçı olanlara tavsiye edebiliriz..

  3 Şubat 2021 , 14:12
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:00
 • Emine Sural cevap

  Halime hanımı annemin ayağındaki bası yarasına harıl harıl çare ararken tanıdık çok güzel ilgilendi bizim 40 kapı çalıp iyileştiremediğimiz 5 aydır uğraştığımız yarayı toparlamayı başardı ve ilerleme kaydetti. Süreklide iletişim halindeyiz Allah razı olsun ilgisine alakası na gönülden teşekkürler..

  3 Şubat 2021 , 14:11
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:00
 • Akif Çelik cevap

  Uzun bir yatışın ardından hastaneden 11 Eylül 2019’da taburcu edilirken, hastane tarafından Uzman Yara Bakım Hemşiresi Halime Aydın’la temas kurmamız önerildi. Sakral bölgede, kemiklerime kadar işleyen, enfekte olmuş, derin ve geniş birden fazla yara ile eve çıktım. Halime hanım’la bu vesileyle ile tanıştım.

  Halime hanım büyük bir vukufla yaramı tedaviye başladı. Önceleri çok zorluk çektim. Enfeksiyondan dolayı hastanede çok sık ve uzun yatmış bir hasta olarak yeniden ateşlenip hastaneye kaldırılmaktan korkuyordum.

  Halime Hanım bana korkularımın yersiz olduğunu söylüyordu. güleryüzü, güvenlir kişiliği ve uzmanlığı ile korkularımı yenmemi sağladı. Kendime, iyileşeceğime, ateşimin çıkmayacağına güvenim geldi. Gerçekten de yapılan bakım sayesinde bir daha hastaneye yatmama gerek kalmadığı gibi, yarada yüzde doksan civarında bir iyileşme gerçekleşti.

  Halime hanım dostça yaklaşımı sayesinde aileden biri haline geldi, hatta eşi Gündüz Aydın’la da dost olduk. Bu dostluk sonucunda Gündüz Bey’in ayağa kalkmam konusundaki destekleri sayesinde, yeniden yürüyebileceğim umudunu taşıyorum.

  Halime Hanım’a minnet borcum olduğunu söylemekten kıvanç duyuyorum.
  Teşekkürler Halime Hanım.

  Akif Çelik
  29.12.2020

  29 Aralık 2020 , 15:31
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:01
 • Dilek cevap

  Halime hnm internet uzerinden baglanti kurdum
  mesajima aninda geri dondu ve yara tedavimize basladik
  mesleğini seven insanlari seven hastalara inanilmaz motive eden ne yapmasi gerektigini cok iyi bilen bir hanim cok cok memnun kaldim cok cok tesekurler

  24 Aralık 2020 , 14:45
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:01
 • Hale cevap

  Halime hanım sizinle internet üzerinden tesadüfen bağlantı kurdum.Ziyaretiniz sonrası işinize verdiğiniz emek “iyileştirme”gayretinizi bizzat gördük.sabrınız ve bu zor işi başarıyla yaptığınız için teşekkür ediyoruz.saygılar

  23 Aralık 2020 , 23:46
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:02
 • Hakan Özen cevap

  Halime hanımın yanık tedavimiz sırasında göstermiş olduğu ilgi alaka doğru tespitler istediğimiz an ulaşılabilir olması gerçekten çok profesyonel bir durumdu. Tedavi sürecinde yaptıkları için teşşekkür ederiz.

  23 Aralık 2020 , 21:54
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:02
 • Birgül cevap

  Annem 7yıldır hasta ayak parmaklarında yaralar var halime hanımı tesadüf tanıdım ama kendisi konusunda uzman ve işinin ehli birisi aynı zamanda güven veren uyumlu 3 gün olmasına rağmen yaralarda iyileşme gözlendi kurumunuzu ve halime hanımı tebrik ediyorum

  23 Aralık 2020 , 18:32
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:02
 • Mehmet Halit Bozkurt cevap

  Halime hocamla takip ettiğim bir hasta sayesinde tanıştım.Ben hasta bakıcı yim.Babamin şekerden dolayı oldukça kötü durumda olan ve yanlış tedavi uygulanan ayağı vardı. Başka ve yanlış bir tedaviyle düzelme yerine artık enfeksiyon had safhaya gelmişti.Acikcasi ne yapacağımızı bilmez durumda ve çaresizdik. Sağolsun Halime hocam bize her türlü yardımcı oldu .Sağolsun varolsun.Allah razı olsun .

  23 Aralık 2020 , 15:05
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:03
 • Nurcan cevap

  Merhabalar yatağa bağımlı hastalarda en muzdarip olduğumuz konu malesef yatak yaraları. Yalnış ilaç ve tedavi iyileşmede olumsuz büyük rol oynuyor. Annem de 3 senedir yatağa bağımlı ve yaraları var. Artık ne yapacağımı bilemezken internetten yara uzmanı araştırdım ve karşıma Halime Aydın hn çıktı iyi ki de çıktı hemen aradım ve akabinde evimize geldi. İnanın tedaviye başlayalı henüz 10 gün oldu yaralarda büyük oranda iyileşme var ve tabiki yüzlerde mutluluk. Mesleki bilgisi ve en önemlisi insancıl yaklaşımı ile harika bir insan her konuda yardımcı kendisine çokk teşekkür ediyorum. Bu konuda sıkıntınız varsa hiç zaman kaybetmeden kesinlikle Halime Hanımı arayın lütfen hiç pişman olmazsınız Rabbim herkese şifa versin

  22 Aralık 2020 , 18:05
 • Sevtap cevap

  Sn. Halime hanım gerçekten mükemmelsiniz ilk tedavimde bile bir güven verdiniz ve iyileşme sürecinin bu kadar rahat ve çabuk olmasına sevindim şimdiden çok teşekkür ederim sevgilerimle 💕

  22 Aralık 2020 , 16:23
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   19 Temmuz 2021 , 20:04
 • Şenol Aksu cevap

  SN. Halime hn.
  Bu konuda kesinlikle uzman, bilinçli yaklaşımları kesin teşhisleri ve kullanılacak malzemeyi anında belirleyip hemen aksiyon alması mesleğine ve işine olan sevgisinden… Hele ki tarif ettikleri uygulanıp iyi neticeler alındığında verdiği olumlu tepkiler size ciddi moral oluyor.
  1 aydır çektiğim bir yatak yarasında yanlış tedaviler neticesi ciddi problemler yaşarken Halime hn. a İnternet sitesi ve yorumlar vasıtası ile ulaştık. Anında doğru teşhis ve müdahale ile 48 saat içinde bariz etkisi görülecek şekilde yara ve etrafı düzelme emaresi gösterdi.
  Önce sağlık düsturunu benimsemiş mesleğini ve işini ön plana almış bir insan.
  Ne mutlu bize sizin gibi bir insanı tanıdık derdimize deva oldunuz. Binlerce kez teşekkürler.
  Saygı ve sevgiyle…

  20 Aralık 2020 , 20:19
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:55
 • ÖMER cevap

  Babam 6 aydır yatalak hasta.topugunda bası yarası oluştu.kendi kendime bildiğim kadarıyla pansuman yapmaya çalıştım.iyileşme süreci uzadıkça daha çok strese girdik.Halime hanıma internette rastladım ve kendisine ulaştım.keşke en başta kendisine ulaşşaydım.ekibiyle evimize geldiler .yaraya profesyonel ve modern müdahalesi tavsiyeleri güleryüzü samimiyeti annemle beni çok etkiledi.bir abla gibi çok candan.yara bakım profesörlüğü olsa o Halime hanım olurdu.artık doğru ilaçları kullanıyoruz ve babamın yaraları düzeliyor ve daha iyi tedavi sonrasında da sürekli takip ediyor.annem hergün dua ediyor.hastanız varsa mutlaka ama mutlaka danışın yardım alın.kendisine burdan saygılarımı sunuyorum.

  15 Aralık 2020 , 14:20
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:56
 • Mutlu cevap

  Kızımın cerrahi operasyon sonrası iyileşmeyen yarası yüzünden çok kötü günler geçirdik.İnternette bir çözüm yolu ararken Halime Hanımın kronik yaralarda başarılı tedavilerini görünce hemen kendisine ulaştım.Bizimle hemen empati kurdu, kızımı kendi çocuğu gibi tedaviye başladı.En modern yara bakımı yöntemlerini biliyor ve uyguluyor.Şimdiden iyileşme başladı ve eminim tedavimiz bittiğinde kızım tamamen sağlığına kavuşacak.Sizin ya da yakınlarınızın yaraları yüzünden endişeliyseniz mutlaka Halime Hanıma ulaşın.Melek gibi hayatımıza girdi ve bize umut oldu.

  11 Aralık 2020 , 19:20
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:56
 • Abdullah cevap

  Şu pandemi ortamında bacağımda çıkan yara için tesadüf halime hanımı aradım o kadar çok ilgilendiği bütün moral bozukluğu ‘ün yok oldu sadece şunu söyleyebilirim ümütsüz olmak doğru değilmiş mükembel birisi yaptığı işi bundan iyi bilen biri bence yok Allahın bir lütfü halime hanımı tanıyan bence çok şanslı insan . Annenizi babanızı yakınlarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilir siniz

  11 Aralık 2020 , 18:10
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:57
 • Aynur cevap

  Annemin mevcut yarasında Halime Hemşire’nin bakımı sayesinde 4 ayda önemli ölçüde küçülme kaydettik. Tedavimiz sürüyor. Çok teşekkür ediyoruz.

  3 Aralık 2020 , 19:05
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:57
 • Nazife Irmak cevap

  Kayinpederim 23 gün yoğun bakımda kaldı bu süre zarfında covid-19 dolayısıyla onu bize göstermediler.Eve geldiğinde kuyruk sokumuna doğru yara açıldığını gördük ilk defa başımıza böyle birşey gelmişti ve ne yapacagimizi bilmiyorduk.Sonra Halime Hanim i bulduk.Yara bakımı konusunda uzman, aynı zamanda güleryüzlü ve samimi bir insan. Hastamızın yarasında kısa bir sürede ilerleme kaydettik.Tavsiye ederim…

  2 Aralık 2020 , 17:08
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:57
 • Aydın Düğer cevap

  Annem 40 gün yoğun bakımda yattıktan sonra yara bere içinde yoğun bakımdan çıktı.2 ay serviste yatırdılar bu süre zarfında bu yaralara arada sırada pansuman yapıldı ancak yaralarda fazla bi iyileşme olmadığı gibi başka yerlerdede yara çıktı.daha sonra eve taburcu ettiler..halime hm ı ineternette araştırma yaparken hasta yorumlarından buldum.kendisi tedaviye başladı 15 gün oldu yaralarda kısa sürede baya bi düzelme oldu.daha da iyi olacağına kendisine güvenim tam.kendisi en güncel tedavi yöntemlerini uygulayan işini profesyonel yapan işini iyi bilen biri.yara ile mücadele eden hasta ve hasta yakınlarının gönül rahatlığıyla kendisine tedavi olmasını tavsiye ederim.herkese sağlık hasta yakınlarına sabır ve kuvvet dilerim.

  29 Kasım 2020 , 20:07
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:58
 • Merve Selvi cevap

  Dedem 17 gün yoğun bakımda yattı.Bası yarası oluşmuştu.Halime hanım ve ekibini internetten buldum.Bir süre telefondan pandemi nedeniyle destek oldu.Daha sonra temizlemek için eve geldi Savaş bey ile birlikte.O kadar içten ve samimi bir ekipler ki dedemi kaybettiğimizde bası yarası tamamen iyileşmişti.İnsülin kullanmasına rağmen önerdikleri ve izledikleri tedaviyle dedemin yarası çok çabuk iyileşti.Babannemdede aynı sorunu şuan yaşıyoruz.44 gün yoğun bakımda entübe şekilde yattı.Bası yarası bir hayli kötü haldeydi.Halime hanım babannemlede canı gönülden ilgilenerek tedaviyi uzaktan bir şekilde ilerletmeye başladı.Şehir dışında olduğumuz ve pandemi sürecindenve kas zayıflığı nedeniyle babannemi yerindEn hareket ettiremezken Halime hanım ve Savaş bey hastalarını yarı yolda bırakmayarak Safranboluya cerrahi işlem uygulayıp yarayı temizlemeye geldiler.Şuanda tedavisi telefon ile bilgi şeklinde devam ediyor.Günden güne iyiye gidiyor.İyiki sizi tanımışız.Güleryüzünüz hastalarınıza yakınlığınız içtenliğiniz ile iyiki varsınız Halime hanım.

  11 Kasım 2020 , 21:46
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:58
 • Yaşar erdogdu cevap

  Babam 1 hafta yoğun bakımda yattı çıktığında kuyruk sokumunda 10cm çapında ve derin yara oluştu.hastahanede yapılan yara bakımları sonuç vermiyordu.halime hanımla tanışınca evde yaptığımız yara bakım uygulamalar ile bizim iyileşmez diye düşündüğümüz yara iyileşti.cevremde yara yanık vakaları oluşan tanıdıklarını yönlendirdim iyi sonuçlar aldık.kendisine hizmetlerinde dolayı teşekürler.basirilar dilerim.

  25 Ekim 2020 , 15:32
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:58
 • Neslihan Türedi cevap

  Merhaba babamda bası yarası oldu. Halime hanım yoğun temposuna rağmen, hemen vakit ayırdı. Öncelikle güler yüzü, samimiyeti ve insanı rahatlatan tavrı ile çok farklı. İşinin ehli, tam bir Uzman Yara Bakım Hemşiresi. Yaraya her aşamasında farklı yaklaşım göstermek gerektiğini gösterdi. Takibi, ilgisi, gerek uzaktan, gerek eve gelerek çok güzel gerçekten. Yara bakımı konusunda hastanızı gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz

  21 Ekim 2020 , 19:45
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:58
 • Handan S. cevap

  Merhaba, annemde bası yarası oluşmuştu ve küçüktü bununla başa çıkabiliriz sandık ve çeşitli ilaçlar vs kullanarak baş etmeye çalıştık, fakat bu bize zaman kaybından başka bir fayda sağlamadı yara bayağı büyüdü ve derinleşti, hastanın acı cekmeside cabası , ne yapabilirim diye araştırırken int Halime Aydın hanım ve ekibine rastladım. Irtibata gectim, sağolsunlar hemen dönüş yaptılar, zorlu ve uzun bir süreçti Halime Hanim ve ekibi sayesinde doğru ilaç, doğru malz kullanımı ve doğru pansumanla sonuca ulaştık sayelerinde, randevu gün ve saatinde hiç bir aksaklik ve sorun yaşamadık. Son derece disiplinli ve yenilikçi bir ekip. Artık sonuca ulaştık ve yaramız kapanmak üzere.Tabii evdede ekip olmak ve Halime hanımın dediklerini harfiyen yapmak gerekiyor mükemmel sonuç için. Iyiki sizi tanıdım, iyiki varsiniz.Evde yara bakım ekibine ve Halime Aydın ‘a çok teşekkür ederiz .

  20 Ekim 2020 , 18:27
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:59
 • Ergül cevap

  Halime hanım gerçekten işinin ehli. Çok ilgili. İşini takip ediyor ve hasta yakınlarını bilgilendiriyor. Biz çok memnun kaldık. Allah razı olsun.

  14 Ekim 2020 , 23:01
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 14:59
 • Deniz Derya cevap

  Halime Hanım işinde profesyonel yenilikleri takip eden ,hastalarını detaylı bilgilendiren ve destek veren bir Uzman Yara Bakım Hemşiresi. Karşılaştığımız yatak yarası ile nasıl mücadele edeceğiz endişeleri yaşarken Halime hanımla tanıştık tüm samimiyetiyle bize gerek eve gelip gerekse uzaktan destek verdi. Halime Hanım ile karşılaşmamızı bir şans olarak görüyorum çünkü ortalıkta yara bakımı ile ilgili çok fazla kirli bilgi dolaşıyor pek çoğu da maalesef eski yöntemler.. kendini bu konuda geliştirmiş uluslararası literatüre hakim en modern yara bakım yöntemleri için Halime Hanımı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  6 Ekim 2020 , 16:22
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:00
 • Neval Dede cevap

  Annemin sırtındaki bası yarasını çeşitli ilaçlar ve ürünler kullanmamıza rağmen iyileştiremezken, hastanenin tavsiyesi ile Halime Hanım’la tanıştık. Kendimizi çaresiz hissettiğimiz bir zamanda Halime Hanım pozitif ve profesyonel yaklaşımıyla bizi rahatlatırken uyguladığı tedavi sayesinde annemin yarası hızla iyileşmeye başladı. Annem hastaneye yattığı dönemde bile arayıp sormayı, hemşireleri yönlendirerek yara bakımını takip etmeyi bırakmadı. Kendisine desteklerinden ötürü çok çok teşekkür ederiz 🙏🏻Yara bakımı konusunda hastalarınızı gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz yegane kişidir 🌸

  24 Eylül 2020 , 17:50
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:00
 • Muhammed Necmeddin AKTAŞ cevap

  Halime Hanım, nezaketi bilgisi bilgilendirmesi gerçekten üst düzey, işinin ehli ve donanımlı. Çok teşekkür ederiz kendilerine

  10 Eylül 2020 , 13:40
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:01
 • Hulya atac cevap

  Selamun aleykum bazan kul daralmadan hızır yetişmez biz artık yatak yaralarının iyileşmesinden umudumuzu kesmiştik yaşlı ölumkirigi olan halam yarasından dolayi cook acı ceyordu ki halime hanımla tanıştım allahim ne güzel insanlar var kibar nayif isinde uzman hastamız yatsada yaraların acısından kurtuldu teşekkür ler halime aydın ve ekibine insanı çaresizlikten kurtaran rabbime hamd olsun ve vesile olan saglikcilarimiza sonsuz tesekkurler

  8 Eylül 2020 , 09:50
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:01
 • Olcay Şensöz cevap

  Halime hanım çok ilgilendi. Annemin yarasını bir türlü geçirememiştik. Geldi ne kullanıp ne kullanmamamız gerektiğini anlattı. 15 gün içerisinde yara tamamen iyileşti. Çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim.

  23 Ağustos 2020 , 17:28
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:01
 • Özgür cevap

  Halime hanım, babamın yıllardır süren, son iki senedir de yanlış tedaviler uygulanması nedeniyle gitgide derinleşip enfekte olan yarasını, neredeyse kapanma aşamasına getirdi.
  Kalçadaki derin, çukurlaşmış bası yarası üzerinde, tıptaki son gelişmelere uygun ilaç ve metotlarla, doğru ve yerinde müdahalelerle mucize yarattı Halime hanım.
   
  Babamıza yaklaşımında tedaviye bütüncül bakan Halime Hanım, yaşlı bakımında olması gereken empatik, dost, sevecen yaklaşımı ile ailenin bir üyesi gibi oldu. Yaklaşık bir yıldır özenle, tarzı hiç değişmeden bizlere destek vermeye devam ediyor.
  
  Her şey için çok teşekkürler.

  22 Ağustos 2020 , 23:25
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:02
 • Kısmet cevap

  Halime Hemşire bir yıldır hastamızın bakanına Yardımcı oluyor. İşini o kadar özenle ve özveriyle yapıyor ki..Hastamızın bakımı için Büyükada’ya kadar gelip destek oluyor. İşini sevgiyle yapan Halime Hanım artık ailemizden biri oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az
   

  20 Ağustos 2020 , 23:27
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:02
 • Beyhan - Ümit Deveci cevap

  Annemizde oluşan yatak yarası sonucunda bir ortak tanıdığımızin tavsiyesi ile Halime hanıma ulaştık. Kendisi hemen devreye girdi. Hem çok bilgili hem de çok ilgiliydi. Hemen bası tedavisi uygulamamız gerektiği teşhisini koydu ve başladık. Annemizin yaşı ve sürekli yatıyor olmasindan dolayı süreç biraz bize uzun gibi geldi ama sonuçta başarıya ulaşınca hepimiz rahatladık. Halime hanım bu süreçte hep yanımızda oldu. Yapmamiz gerekenleri bikmadan usanmadan gösterdi, sürekli destek ve moral verdi. Kendisine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılarının devamını diliyoruz.
  Saygı ve sevgilerimizle.

  19 Ağustos 2020 , 13:56
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:03
 • Jülide cevap

  Annem 95 yaşında alzheimer hastası.2-2,5 yıldır yatağa bağlı.İlk defa 2018 yılında topuğunda açılan bası yarası nedeniyle Halime hemşire ile tanışmak kısmet oldu.İyileşmesini Halime hemşireye borçluyuz.Annem bir senedir karnından besleniyor.Ne kadar dikkat etsekde zaman zaman yatak yaraları oluyor.Her seferinde imdadımıza Halime hemşire koşuyor.Kendisi profesyonel bilgisinin yanında sevgi ve şefkat dolu bir kişiliğe sahip.O olmasaydı ne yapardık bilmiyorum.

  17 Ağustos 2020 , 23:24
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:06
 • Çiğdem cevap

  Eşimin ayak bileğindeki diyabetik ülser yarası için Halime Aydın hanımdan destek aldık. Çok memnun kaldık. Özenli, bilgili ve takip konusunda çok yardımcıydı. Yara beklediğimizden hızlı iyileşiyor.
   

  13 Ağustos 2020 , 23:24
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:06
 • Didem Düzenli cevap

  Halime Hanım, tecrübesi, ilgisi ve güler yüzü ile bize çok yardımcı oldu.Sayesinde stoma ile nasıl başa çıkacağımızı öğrendik.Verdiği hizmet ve eğitim ile eşimin stoma etrafında oluşan yaraları iyileşti ve ızdırap dolu günlerimiz sona erdi.İşini severek yaptığı çok belli.Teşekkür ederiz Halime Hn.iyi ki varsınız 🌺

  12 Ağustos 2020 , 16:49
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:07
 • Nurtek Koçak cevap

  Aldığım hizmetten kat kat memnunum.Allah razı olsun. Halime hanımı tesadüfen tanıdım.Zor anımda yanıbaşında oluverdi.Her an bilgisine başvurabildiğim güzel insan sagolsun. İşini severek yaptığı gibi hasta yakınlarına da moral veriyor.Herşey için teşekkür ediyorum.

  2 Ağustos 2020 , 14:31
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:07
 • İhsan cevap

  Halime Hanım’ın uyguladığı kısa ve başarılı tedavi sonrası babamın topuklarındaki bası yaraları kısa sürede iyileşti. Kendisi ve ekibine çok teşekkür ederim

  13 Temmuz 2020 , 23:23
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:08
 • İnci cevap

  Alzimer hastası annemin kısa sürede bası yarasının iyileşmesini sağladılar çok memnun kaldım çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.
   

  13 Temmuz 2020 , 23:22
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:09
 • Kadir cevap

  Öncelikle evdeyarabakim ve özellikle Halime Hanima teşekkür ederek yorum yapmak istiyorum. Benim eşim 18 gün entube edilmis durumda kaldı, hastalığını atlattık çok şükür derken hareketsiz kalmasından kaynaklanan basi yarasıyla karşılaştık yarası çok büyüktü plastik cerrahi de ameliyat oldu ameliyatı yapan hoca ıkinci bir ameliyat olması gerekiyor çünkü derin bir oyuk olduğunu başka yerden parca alıp kapata bileceklerini soyledi. Biz karar verememiştik ikinci bir operasyona bu arada bir dostumun vasıtasiyle evdeyrabakimindan Halime Hanima tanıştık tedavisini kendisi yapmaya başladı 1ay gibi kısa sürede o korktuğumuz kapanmaz dedigimiz yara çok çabuk et dolarak kapandı tabi haliyle biraz izleri var ama allaha şükür gayet iyi Halime Hanima ve ekibine çok teşekkür ediyorum iyiki böyle isinin uzmanı insanlar var bir şekilde hayatlarimiza dokunuyorlar.
   

  13 Temmuz 2020 , 23:21
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:09
 • Vildan cevap

  Merhabalar, ailece en zor zamanlar yaşadığımız 2019 yılında kolonoskopi esnasında bağırsağı yırtılan annemin 8 ay boyunca stoma ile yaşamak zorunda kaldığı dönemlerde tüm samimiyetiyle, ilgisi, bilgisi ve özverisiyle yanımızda olan Halime Aydın hanımefendi bizim için çok değerlidir. Aradığımız her an yanımızda biten, gece gündüz demeden stoma bakımı için yollara düşüp evimize gelen Halime Hanıma sonsuz sevgiler..

  13 Temmuz 2020 , 23:21
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:09
 • Nur Betul cevap

  11 Eylül 2019’dan bu yana, babam için Halime Aydın’dan evde yara bakım hizmeti alıyoruz. İyileşmesi neredeyse mucize sayılabilecek enfekte yaraları vardı babamın. Kemiğe kadar işlemiş yaralara olağanüstü titiz, uzmanlık bilgisinin hakkını vererek bakım uyguladı Halime hanım. Şu anda yaralar kapanmak üzere. Babam ölümün eşiğinden döndü diyebilirim. Yalnızca profesyonelliği ile değil ama mütevazı yaklaşımı, dostluğuyla da babamın iyileşmesini sağladığı için kendisine ve ekibine minnettarım. Duygularımı anlatmaya kelimeler yetmez.

   
   

  13 Temmuz 2020 , 23:20
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:10
 • Bülent Özsoy cevap

  Halime Hanım yara bakım konusunda uzmanlığının yanında hastalarıyla kurduğu muhteşem iletişim ile de bence fark ve fayda yaratıyor.
  Kendisi bizim hayranlığımızı kazandı. Eminim diğer tüm hastaları için de aynıdır.
  Emekleriniz için bir kez daha teşekkürler.

  9 Temmuz 2020 , 11:43
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:10
 • Çağrı Süreyya Dolapcı cevap

  2017 de annemin talihsiz hastalığa yakalanıp ameliyat sonrası süreçte stoma yaralarının hastalığın bile önüne geçtiği dönemde tanıdık Sn Halime hanım i…kısa sürede yaralarımız toparlandı ve tekrar umutlarimiz yeşerdi hastalığa karşı savaşımızda…o dönemde bize aileden bir dost gibi yaklaşan Halime hanımın hakkı çok büyüktür…Allah razı olsun..çekinmeden arayıp bilgi aldığım ve en önemlisi tedavisinin etkili olduğu işinin profosyoneli güleryüzlü Halime hanıma teşekkürü bir borç bilirim..

  Çağrı Dolapcı

  3 Haziran 2020 , 22:05
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:11
 • Bulent zorer cevap

  MERHA DIYABETIK HASTALAR VR YARALARI OLANLAR GORDUGUNUZ BU PLATFORM SIZI TUM KOTU DUSUNCELERINIZI KURTARCAK TECRUBRYE SAHIP VE IYLESEBILMENIN AZMINI GORECEGINIZ YARA BAKIM MERKEZI

  20 Mayıs 2020 , 12:02
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:11
 • Bulent zorer cevap

  Resimlerde gordugunuz ayagim.çurumus umutsuz bir vakaydi Halime hm a gosterdim ve çabuk tedavi altina almamiz gerekiyor kurtarabiliriz bu ayaği kestirmeyiz Prof.Dr. Hakan bey ve ekibi de ayni şeyleri soyledi ve biz hep beraber inandik ve basladik onemli faktorler
  1.yara bakim hemşiresi
  2.iyi yara ve enfelsiyon prof Dr.
  3.kalb davar cerrahi
  4.oksijen tedavisi
  5.iyi bir pansuman hemsiresi
  6.inanacaksin ve doktoruna yardimci olacaksin hic bir zaman soylenin aksisini yapacaksin
  HEPINIZIN EMEGINE TEŞEKKUR EDERIM
  PRO.DR HAKAN BEY
  YARA BAKIM HEMŞIRESI: HALIME HNM
  KALP DAVAR CRRAHI DOKTORUMA VE EN ONEM LI UNSURLARDA YARA PANSUMAN CAN DOSTUM KAAN BEY VE TUM ANADOLU HIYPERBARIK TEDAVI MERKEZI ÇALISAN PERSONELINE SINSUZ TEŞEKKURLER

  13 Mayıs 2020 , 12:14
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:11
 • Ayşe Ferda cevap

  Hemşirelik bakımının tam anlamıyla kanıtlandığı bir hizmeti kayınvalidemin kolunda oluşan parçalı kırık ameliyatı sonrası yara bakımında gördüm. Cerrah arkadaşım yarayı hemşiresiz iyileştiremeyeceğini söyledi. Size öyle ulaştım. Yara kısa zamanda iyileşti. Gurur duydum.
   

  13 Şubat 2020 , 23:29
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:12
 • Baran cevap

  Halime Hanım yara bakımında uzman olduğu kadar, kendini sürekli geliştirmeye çalışan bir hemşire. Biz korkulu rüyalar yaşarken o hem bütün sakinliği ve sabrıyla problemlerimizi çözdü hem de yara bakımı konusunda bizleri ve bakım evindeki diğer personelleri eğitti. Dünyadaki herkes işini Halime Hanım gibi yapsa Ütopyada yaşıyor olurduk. İyi ki varsınız, sevgiler ve saygılar.
   

  13 Şubat 2020 , 23:28
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:12
 • Cevat cevap

  Halime hanım yara konusunda yardım alabileceğiniz en doğru kişi işini gerçekten çok iyi yapıyor ve bu konuda her türlü donanıma sahip bize çok yardımcı oldu iyiki onu tanımışız iyi ki var yolu açık olsun

  10 Şubat 2020 , 17:47
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:13
 • Ece cevap

  2018 yılında babam bir düzi ameliyat geçirmek durumunda kaldı. Ameliyat hatası sebebiyle ikinci ameliyattan sonra enfeksiyon komasına girdi ve uzun süre yoğun bakımda kaldı. Fakat solunum cihazına bağlı olduğundan bu süreçte yatak yarası oluştu. Hastanedw bu konuyla pek ilgilenmedikleri için de durum kötüye gitti. 3 ay sonra hastaneden çıktıktan sonra Halime hanımla tanıştık. Kendisi, sağ olsun, oldukça kısa bir sürede yaranın iyileşmesini sağladı. Uzak yerden gelmeyi kabul ettiği ve hızlı tedavisi için de kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz.
   

  13 Ocak 2020 , 23:28
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:17
 • Saime cevap

  Korona nın başladığı günlerde demans hastası olan annemin ayağında bası yarası oluştu. Haliyle çok telaşlandık hastaneye de götüremiyorduk. Halime hanım’a tesadüfen internetten ulaştım. İlk andan itibaren sıcak ilgisi ve bilgisiyle bu süreçte bize yol gösterici oldu. Şu an annemin yarası iyileşme düzeyine geldi hiç bir açılma olmadan atlattık. Her seferinde kendisine çok kolay ulaşabildim. Sorularımı hiç yanıtsız bırakmadı. İlgisi ve emeği için çok teşekkür ediyorum iyi ki tanışmışız.
   

  13 Ocak 2020 , 23:28
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:17
 • Rukiye cevap

  Bakım evinde birden bire başa çıkılamaz hale gelen anneannemizin yatak yaralarına Hızır gibi yetişen, bizi hiç iyileşmeyecek gibi görünen derin yaralardan kurtaran, bilgisini kimseden esirgemeyen aksine bakım evi personelinin de bu konuda bilgilenmesini sağlayan Halime Hanım’ı herkese tavsiye ederim. İyi ki bulduk kendisini.
   

  13 Ocak 2020 , 23:27
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:17
 • Mehmet emin alemdaroglu cevap

  Halime Hanım İşinin ehli Bilgili ve ilgili bir insan kendisi ile yakın zamanda tanışmış olsak da her aradığımızda ulaşabildiğimiz alanında uzman bir isim kendisini iyi ki tanımışım

  2 Ocak 2020 , 21:37
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:18
 • Sibel cevap

  Halime hanımla annemin yoğun bakımda oluşan yaraları sebebiyle tanıştık.Çok kısa bir sürede tedavi oldu ve tamamen iyileşti.Hem işinin ehli olması hem de kişiliğiyle iyi ki tanımışım dediğim biri. Çok teşekkürler..

  18 Aralık 2019 , 14:07
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:18
 • Aysel cevap

  Eşimin ayaklarında diyabete bağlı yaralar başladı bende hemşire olduğum için bazı pomatlarla geçer diye düşündüm ama daha da ilerledi bi arkadaşımın tavsiyesiyle meslektaş olmanın da rahatlığıyla biraz da olsa çekinerek aradım Halime hanımı pandemi dönemi ve eşim 65 yaş üstü olduğu için Dr a gidemedik telefonda o kadar candan ve samimi yaklaştı ki hemen eşimin ayaklarının resimlerini istedi birlikte çalıştığı Dr a da danışarak tedavimize başladık çok şükür yaralar iyileşmeye başladı hiç bir menfaat gözetmeden dostane yaklaşımınız için alakanız ve ilginiz için size ve ekininize sonsuz teşekkürler iyiki varsınız
   

  13 Aralık 2019 , 23:25
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:19
 • Yesim korkmaz cevap

  Halime hanım gerçekten hem çok bilgili hem de cok ilgili bir kişi. Hastayı o kadar güzel sahiplenir ki. Babamın yarası konusunda bize o kadar destek oldu ki çok şükür tedavisi ile sıfırladık . Konusunda gerçek bir uzman. Hasta iyileşse dahi takibini yapar ve irtibatı kesmez. Her zaman rahatlıkla ulaşılır soruları yanıtlar. Halime hanıma sonsuz teşekkürler…

  16 Kasım 2019 , 20:42
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:19
 • Dr. Lutfullah MERCAN cevap

  Dedemizin, ameliyat sonrası dolaşım bozukluğu sonucu oluşan yarasının bakımı ve tedavisi vesilesiyle tanıştık Halime Hanım’la. Bir hasta yakını ve bir hekim olarak işini bu kadar çok seven, dolayısıyla çok da başarılı olan bu hanımefendiye teşekkürü bir borç bilir, başarılarının devamı dilerim.

  3 Ekim 2019 , 06:19
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:20
 • Şeyma gurgun cevap

  Halime hanimla çok zor bir süreçte tanıştık. Profesyonelligi ve yardimseverligi ile bize çok yardımcı oldu.Doktorlarin bile uğraşmak istemediği bir yara için bize çok güzel yol gösterdi.Basarili sonuç aldik.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Yolunuz açık olsun

  14 Mayıs 2019 , 22:37
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:21
 • Özkan cındık cevap

  Halime.hemsire ile tanışmamız babamın başı yarası ile başladı doktorlar doğru düzgün bilgi vermeden yanlış tedaviler sonucu yaramız büyüdü çok şükür ki halime hanım.ile tanıştık kendisi icin.kucuk bizim.icin büyük.olan yarayı babamın şeker hastasi olmasına rağmen büyük bir başarı.ile kapanmasını sağlamıştır. Babamı kaybettik ama bir dost kazandık kime yönlendiysek ne kendini nede bizleri.mahcup.etmemistir. başarılarınızın devamı dileğiyle kendinize iyi bakin

  14 Şubat 2019 , 18:47
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:44
 • Muteber Yaman cevap

  Halime hanım yara konusunda yardım alabileceğiniz en doğru kişi işini gerçekten çok iyi yapıyor ve bu konuda her türlü donanıma sahip bize çok yardımcı oldu iyiki onu tanımışız iyiki var yolu açık olsun

  14 Ocak 2019 , 13:46
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:45
 • Cevat cevap

  Öncelikle Halime Hemşire ‘ye teşekkürlerimi sunarım .Doktorların bile ümidini kestiği annemin ayagi onun sayesinde normale döndü . Annemin şeker hastaligi ayağına vurmuştu , gerçekten de çok kötü bir durumdaydı ,Halime hocanın başarıları sayesınde şu an eski sagligina kavuştu .Durumu bızım gibi olan herkese halime hocayı öneriyorum .tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum .

  14 Kasım 2018 , 13:46
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:46
 • Songül Karabürk cevap

  Halime hanım çok profesyonel hastası olanlara tavsiye ederim geç kalmayın yara ilerlerse yapılacak pek bir şey olmuyor bu konuda en doğru kişi bence Halime hanım
  Annemizin bası yaraları oluşunca internette araştırırken Halime hanıma rastladık iyiki yollarımız kesişmiş iyiki kendisini tanımışız bu konuda yardım alabileceğimiz en doğru en profesyonel kişi herkese gözüm kapalı tavsiye ederim işinin ehli ve gerçekten sanki ailemizden biri gibi her konuda bize yardımcı oldu iyiki var iyiki onu tanımışızAllah yolunu açık etsin.

  14 Ağustos 2018 , 13:30
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:46
 • İktamiye koca cevap

  Yara bakımında gerçekten her ayrıntıyı düşünen yaranın iyileşmesi için yeni şeyler üreten bir ekip gerçekten insana güven veriyo gözüm kapalı tavsiye edebilecegim tek insan Halime hanım.

  19 Temmuz 2018 , 12:29
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:47
 • Ayçelen Aydınoğlu cevap

  Sevgili Halime hemşire bizim en zor zamanlarımızda yetişti, plastik cerrahların hastanedeki hemşirelerin hiçbirinin yapamadığı hatta daha da kötüleştirdiği annemin yatak yarasını ve ameliyat sonrası yaralarını hızla iyileştirdi. Tecrübesi, ilgisi ve verdiği güven ile daha iyi bir yara bakım hemşiresi görmedim tanımadım. İyi ki yollarımız kesişmiş, umarım tüm hastalara şifa dağıtmaya devam eder.
  Teşekkür ederiz

  8 Mart 2018 , 12:27
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:48
 • Nazan cevap

  Annemde oluşan bası yarası tedavisi için internette araştırırken buldum Halime hanımı. Telefonla görüştüğümüzde verdiği bilgiler ile doğru kişiyi bulduğuma emin oldum. İşini iyi yapan ,hastayı hasta gibi değilde kendi ailesinden gibi gören ve sürekli takipte olan birisi. Herzaman sorularıma cevap verip yardımcı oldu. Corona sürecinde gelemediği zamanlarda yara resmini İsteyerek hastasınu takip etti. Düzelmez iyileşmez denilen yarayla ilgili bayağı yol katetmiştik. Anneciğimin yaşadığı süre içinde eminim ki yara acıları hafifledi daha fazla büyümeden Halime hanım sayesinde kontrol altına alındı. Kendisine çok teşekkür ederim.

  26 Aralık 2017 , 09:06
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz🌺

   20 Temmuz 2021 , 16:34
 • Funda başar cevap

  Aylarca uğraşmış tık oğlumun yaralarına Bi çare bulmak için.. Gitmediğimiz hastane.. Prof kalmadı. Çözümü halime hanım ve ekibi buldu. Oğlumun yaraları mucize gibi kısa sürede iyileşti. Çok teşekkür ederim

  14 Ağustos 2017 , 00:27
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim 💐

   20 Temmuz 2021 , 15:48
 • Mehmet E. cevap

  Anneannemin hiç düzelmeyecek gibi duran yatak yaraları vardı. Yaklaşık 1 sene önce Halime Hanım’la tanıştık. Uyguladığı düzenli bakım ve tedavi sayesinde eski yaraları tamamen iyileştiği gibi yeni yaralara da doğru bir şekilde müdahale etti. Üstelik bakımevi personelini de doğru yöntemle bilgilendirerek, hem yatak yaraları hem de diğer konularda daha bilinçli olmalarını sağladı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.

  14 Ağustos 2017 , 00:11
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz🌺

   20 Temmuz 2021 , 16:01
 • Neval İslamoğlu cevap

  Annemin şeker hastalığına ve damar tıkanıklığına bağlı ayak parmağında yara çıktı. Aşırı derecede gece gündüz ağrı, acılı bir 8aygeçirdik. Bu 8 ayiçinde gitmediğimiz doktor hastane yara merkezi kalmadı. Tabi bu süreçte yara büyümeye devam da etti. Gittiğimiz her doktor parmağın kesilmesi gerektiğini söyledi. En son Halime hanımla tanıştık Allah bin kere razı olsun. 3-4 ay içinde çok güzel bir bakım ve ilgi ile yarayı kuruttu ve parmak kesilmeden yarayı tedavi etti. Şuan da çok şükür gayet sağlıklı herşey için çok teşekkür ederiz.

  13 Ağustos 2017 , 23:47
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz🌺

   20 Temmuz 2021 , 16:33
 • Esra cevap

  Gecen yıl annemin geçirmiş olduğu bağırsak enfeksiyonu ameliyatı sonucunda tanışmış olduğumuz stoma ile 5 ay boyunca yaşadığımız dönemde tesadüfen internetten ulaştığımız Halime Hanım ile daha tanışmadan güven hissini almıştık.Dost samimiyeti,olgunluğu ve sakinliği ile tüm tecrübesini,uzmanlığını bize yansıtıyordu.En önemliside pozitif enerjisi ile bizi motive etmesi ve inandırmasıydı.Güler yüzlü Halime Hanımcığım annem ile sevgiler sunuyoruz..

  14 Temmuz 2017 , 00:01
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz🌺

   20 Temmuz 2021 , 16:03
 • Neval Kafadar cevap

  Alzheimer hastası olan annem için
  aldığımız, bası yarası tedavisinden çok memnun kaldık, gerçekten profesyonel ve etkili bir tedavi uygulanıyor.
  Yatan hastalar ve yaşlılar için Hastaneye gitmeden evde tedavi olabilmek çok büyük bir kolaylık.Emeği için Halime hanıma çok teşekkür ederiz.

  21 Mayıs 2017 , 08:14
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz🌺

   20 Temmuz 2021 , 16:03
 • İmren cevap

  Diyabet hastası esimin bacaginda açılan yaralarin bakım ve tedavisinde çok değerli Halime Aydın hanimefendinin emek ve gayretleri unutulamaz. Tedavi sonucu eşim kısa bir zamanda sağlığına kavuştu.Halime hanım evimizin bir ferdi gibi oldu
  Yakın ilgisi her zaman güler yüzü bizlere güç verdi.kendisi her türlu takdire lâyıktır.Dostlara tavsiye ediyoruz

  13 Nisan 2017 , 23:31
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz🌺

   20 Temmuz 2021 , 16:02
 • Ayşe cevap

  Ben sadece yarama çare oldunuz demek istedim..İyi ki varsiniz Halime Aydın hemşire sevgiler ..daha bir çok insana şifa olmanız dilegimle sevgiler💐💐🤲🙏

  13 Nisan 2017 , 23:29
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz🌺

   20 Temmuz 2021 , 16:02
 • Mehmet cevap

  Halime hanım a çok teşekkür ediyoruz hastahane yoğun bakım ünıtesinde oluşan yatak yarasında hastamızı hızlı ve sorunsuz geçmesine yardımcı oldu minnettarız .
   

  13 Mart 2017 , 23:29
  • Halime Aydın cevap

   Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederiz🌺

   20 Temmuz 2021 , 16:02
  • Şeyma cevap

   Bir hemşire olarak iş ahlakı ve çalışma disiplinine büyük saygı duyduğum Halime hanıma gerek maddi gerek manevi olarak yaptığı stoma bakımı için içten teşekkürlerimi sunarım.İyi ki varsınız.Hiç çekinmeden hastanız için arayıp danışabilirsiniz.

   24 Nisan 2023 , 11:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×